Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Piekarniki do zabudowy i wolnostojące - nowe i używane - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu PIEKARNIKI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu PIEKARNIKI z miast:

Rewolucja w pieczeniu

 

Jednym z niezbędnych sprzętów kuchennych jest piekarnik. Jeszcze do niedawna wybór piekarników był niewielki i wiązał się z koniecznością zakupu także kuchenki gazowej.

 

Obecnie producenci oferują nam szereg rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o wybór piekarników, jak i różnorodność zastosowanych w nich funkcji. Na rynku dostępne są zarówno kuchenki z płytami gazowymi, gazowo-elektrycznymi, elektrycznymi lub indukcyjnymi wraz z piekarnikami gazowymi, elektrycznymi lub gazowymi z opiekaczem elektrycznym. Obecnie największą popularnością cieszą się piekarniki pod zabudowę. Daje to dość dużą swobodę w wyborze miejsca dla piekarnika niezależnie od umiejscowienia płyty grzejnej. Postęp technologiczny sprawia, że oprócz podstawowych funkcji w piekarniku oferowane są także innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają zarówno obsługę piekarnika, utrzymanie go w czystości, jak i poprawiają smak potraw. Przy wyborze piekarnika warto wziąć pod uwagę przede wszystkich łatwość jego obsług. Do wyboru mamy pokrętła, wyświetlacz dotykowy, przyciski lub sterowanie mieszane. Dobrym rozwiązaniem w nowoczesnych piekarnikach są funkcje ułatwiające czyszczenie wnętrza. Do wyboru mamy czyszczenie parowe, pyrolityczne lub katalityczne. W wielu piekarnikach stosowana jest także emalia łatwoczyszcząca. Warto także zwrócić uwagę na obecność w piekarniku specjalnych wysuwanych prowadnic, które ułatwią wyjęcie blachy lub naczynia. Nie bez znaczenia jest także wygląd piekarnika. Obecnie oferowane są piekarniki o różnej kolorystyce i estetyce, co pozwala na aranżację kuchni w określonej stylistyce. Przy aranżacji piekarnika pod zabudowę warto zastanowić się, na jakim poziomie ma się znajdować się. Dużym odciążeniem dla pleców może być zamontowanie piekarnika na linii wzroku. W tym przypadku polecane są modele z drzwiami otwieranym na bok. Nie bez znaczenia jest także wielkość piekarnika, która powinna być dostosowana do miejsca, jakim dysponujemy, oraz potrzebami użytkownika. Ilość i rodzaje programów powinny być dostosowane do faktycznych potrzeb domowników, gdyż wielość funkcji wpływa także na cenę piekarnika. Z przydatnych funkcji warto wymienić opcję chłodnych drzwi i ich blokada, a dla zwolenników zdrowej kuchni proponowany jest program gotowania na parze. Nowością w piekarnikach jest natomiast pieczenie indukcyjne, które jako pierwsza zaproponowała firma Whirlpool.

Proszę czekać - ładowanie treści...